O nas

Drodzy Rodzice,

 

czasami życie wskazuje nam kierunek do realizacji marzeń, które w nas kiełkują.

 

Największym wyzwaniem dla nas, projektem rozwojowym na czas nieokreślony, tym co nas wzbogaca, zaskakuje i napędza w życiu codziennym są nasze Dzieciaki.

 

Iskrą do podjęcia działania i podzielenia się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami byli nasi wspaniali Synowie, którym chcemy podziękować za inspirację.

 

Nie było to odkrycie, którego dokonaliśmy w momencie pojawienia się naszego pierwszego dziecka. Gdzieś „podskórnie” czuliśmy, że coś jest nie tak.
Inspiracją dla nas do zmiany była wizyta u psychologa, który powiedział, że dzieci są ok., tylko my musimy zmienić, swoje nastawienie i formę komunikacji z nimi.

 

Kolejnym krokiem milowym i bardzo pozytywnym „piętnem” w towarzyszeniu naszym dzieciom we wzrastaniu była bibliografia Jespera Juula. Autor książek, duński pedagog i terapeuta rodzinny, twórca humanistycznego podejścia wychowawczego., który „otworzył nam głowy” w kwestii dialogu z naszymi Latoroślami.

 

W Brainy chcemy wspierać dzieci w ich rozwoju społecznym i emocjonalnym, uzbroić w narzędzia, z których będą mogły korzystać w ważnych i trudnych dla nich chwilach życia.

 

Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z Brainy.

 

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Więcej o Brainy …i nie jest to nasze ostatnie słowo w tej kwestii 😉

 

W naszych niedalekich planach nie zapominamy o Rodzicach, których chcemy wspierać w procesie towarzyszenia dzieciom w ich wejściu w dorosłe życie tak, żeby ten czas był jakościowo dobrze przeżyty i procentował w dojrzałym życiu.

Ariadna Sowińska
Łukasz Sowiński